УкрEngРус
Когда мелочи имеют значение

Місія і цінності

Продукція ТМ «Мелочи Жизни» - це товари для дому трьох напрямків:

 господарські товари (прибирання);

товари для гігієни;

приготування і зберігання продуктів.


Вся продукція відзначається високою якістю, доступною ціною і широким асортиментом, що дозволяє кожному вибрати товари згідно своїм потребам і бажанням.


Місія ТМ «Мелочи Жизни»:

Максимально і всебічно передбачати і вирішувати всі складнощі побутових турбот, створювати найзручніші товари для комфортної та легкої роботи з прибирання та приготування їжі. Наші продумані дрібниці зроблять прибирання легким, а турботу про комфорт і затишок в домі - приємними або навіть непомітними клопотами.


Цінності ТМ «Мелочи Жизни»: 

  • Комфорт споживачів. Ми піклуємося не просто про Ваш комфорт, а про максимальне полегшення побутових турбот: прибирання повинне бути легким, а приготування їжі приносити задоволення.
  • Думка і побажання споживачів. Саме ви, наші споживачі, господині, визначаєте пріоритети в тому чи іншому товарі для дому. Ваші думки та побажання завжди лягають в основу кожного продукту ТМ «Мелочи Жизни».
  • Безумовно висока якість. Якість всієї продукції ТМ «Мелочи Жизни» контролюється на всіх етапах її виробництва - від постачання сировини до фасування. Якість підтверджена як сертифікатами українських уповноважених організацій, так і міжнародними сертифікатами.
  • Продуктові інновації. Ми прагнемо створювати для Вас цікаві та корисні новинки, удосконалювати властивості і терміни експлуатації продукції, виробляти революційні товари для полегшення ведення побуту.

Більш докладно познайомитися з продукцією ТМ «Мелочи Жизни» (асортимент і ключові особливості кожного товару) можна в розділі ПРОДУКЦІЯ.