УкрEngРус
Когда мелочи имеют значение

Питання та відповіді

Що таке мікронність?

Відповідь:

Дуже часто на виробах з поліетилену вказують значення МКМ. Ця абревіатура вказує на товщину - кількість мікрон - виробу. Так, наприклад, товщина людської волосини - від 80 до 110 мкм, а товщина плівки стандартного пакета для сміття 35 л ТМ «Мелочи Жизни» 10 мкм, при цьому пакет витримує до 10 кг ваги з умовою, що це не колюче/ріжуче сміття.

Що таке мікрофібра?

Відповідь:

Мікрофібра - це гіпоалергенна тканина, волокна якої в 100 разів(!) тонші за людську волосину. Воно складається з поліестеру і нейлону (поліамід). Поліестерові волокна завдяки своїй надтонкій структурі проникають у важкодоступні місця будь-яких поверхонь, і, як магніт, збирають на себе пил і навіть найменші часточки бруду. Поліамідне ядро, в свою чергу, надає серветці міцність. М'яка універсальна мікрофібра з добре вираженими ворсинками ідеально вбере вологу, відполірує поверхню і, звичайно, видалить забруднення, пил. Цю серветку можна використовувати практично для будь-яких поверхонь - від меблів до автомобіля, як для сухого, так і для вологого прибирання. Вона легко видаляє без миючого засобу навіть липкий бруд.

Який термін зберігання рукава для запікання?

Відповідь:

Термін придатності кожного продукту зазначений на упаковці. Щодо рукава для запікання, то його слід використовувати протягом 5 років від дати виготовлення (також заначена на упаковці).

Як часто потрібно змінювати кухонні губки?

Відповідь:

Питання зміни кухонних губок доволі індивідуальне, частота зміни залежить від інтенсивності використання. Губки ТМ "Мелочи Жизни" вироблені з високоякісної сировини, зокрема поролон виготовляється за спеціальною водостійкою формулою, що дозволяє ретельно вимивати бруд з пор губки. Зносостійка фібра надійно приклеїна до поролону. Проте згідно наших рекомендації (на правах виробників) губки варто міняти раз на тиждень. Таким чином Ви завжди будете впевнені у чистоті та гігієнічності Вашого кухонного помічника.